• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Gościno Rondo Św. Franciszka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: św., Rondo, Gościno i Franciszka

Znaleźliśmy 4,190 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15867728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350406 15867728 Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny kŁasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany w Kolumnie koło Łasku. Lokal jednopiętrowy w stanie og&am...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

615 000 PLN (2 490 zł/m2)

11
-
247 m2
-
15626250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWY W WEJHEROWIE 22739624 15626250 Na sprzedaż obiekt magazynowo - przemysłowy w Wejherowie!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo - przemysłowy o powierzchni 2170 m², z budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 275 m². To idealna przestrzeń dla firm z branży magazynowej...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 150 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
2170 m2
-
15893305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27906812 15893305 Wybudowany w 2020 roku obiekt o powierzchni 150 m2 na działce o wielkości 1800 m2 znajdujący się przy trasie Stryków-Brzeziny w miejscowości Niesułków-Kolonia.Duża sala sprzedaży, zaplecze socjalne, toaleta i kilka mniejszych pomieszczeń gospodarczyc...

Niesułków-Kolonia (Łódzkie, gm. Stryków)

698 000 PLN (4 653 zł/m2)

1
-
150 m2
2020
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 299 999 PLN (4 207 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15875102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525529 15875102 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość usługową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej w miejscowości Chmielewo 40, powiat Pułtuski. Budynek usługowy o powierzchni ok. 85 ...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

399 000 PLN (4 694 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15763271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25420810 15763271 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację w regionie, z dogodnym dojazdem oraz możliwością dalszej...

Gąbin (Nowy kamień) (Mazowieckie, gm. Gąbin)

1 650 000 PLN (1 685 zł/m2)

1
-
979 m2
1979
15820576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633130 15820576 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m², położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Białogardu, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Połczyńskiej, tuż przy rondzie Mieczysława Lisa. To miejsce o bardzo dużym nat...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

328 000 PLN (4 316 zł/m2)

1
-
76 m2
1970
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990