• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Grójec Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kasztanowa i Grójec

Znaleźliśmy 4,186 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15835347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725720 15835347 Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta.Lokal idealnie sprawdzi się jako gabinet lekarski, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe czy...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

339 000 PLN (6 673 zł/m2)

4
-
50.8 m2
1960
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15839060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737443 15839060 PRZETARG - SPRZEDAŻ DZIERŻAWA STACJI PALIW W GORZKOWIE, GM. BOCHNIA ORLEN Paliwa Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedażdzierżawę nieruchomości gruntowej zabudowanej stacją paliw, położonej w miejsc...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

4 170 000 PLN (277 zł/m2)

11
-
15030 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15714477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24462921 15714477 Samodzielny lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 135,58 m2 zlokalizowany w przyziemiu w budynku położonym w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 128 wraz z udziałem wynoszącym 0,1029 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (1 778 zł/m2)

10
-
135 m2
-
15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15318138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15654126 15318138 Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W skład domu wchodzą: dwa pomieszczenia sklepowe, pokój, łazienka z WC, ...

Pacanów (Świętokrzyskie, gm. Pacanów)

490 000 PLN (3 161 zł/m2)

11
-
155 m2
1890
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845