• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Katowice Piotrowice

Znalezionych ofert: 1

15774535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25650520 15774535 TWOJE MIEJSCE NA BIZNES W SERCU PIOTROWIC Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m² Stan deweloperski Katowice - ul. Chocimska IDEALNA PRZESTRZEŃ DLA TWOJEJ FIRMY Na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 650 000 PLN (8 804 zł/m2)

11
-
301 m2
2024