• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kosinowo

Znalezionych ofert: 1

15746875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25089258 15746875 Na sprzedaż budynek z 4 mieszkaniami na działce 2200mkw, można dobudować hale, przy S5, Kosinowo, gmina Prusice.Super cena 419tys. złTo wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających budynku z potencjałem i różnorodnymi możliwościami adaptacji.Budynek o...

Kosinowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

419 000 PLN (1 397 zł/m2)

8
4
300 m2
1960