• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 97

15897761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009579 15897761 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 000 PLN (8 635 zł/m2)

11
-
52 m2
1930
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

1
-
96 m2
2015
15897697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008123 15897697 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

11
-
65 m2
1927
15896800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988606 15896800 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15895350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962107 15895350 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 000 PLN (11 658 zł/m2)

5
-
61.59 m2
1920
15896986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27992342 15896986 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15896953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992290 15896953 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (9 630 zł/m2)

11
-
135 m2
2005
15896980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992346 15896980 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15896957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992318 15896957 ZAPRASZAM DO PROWADZENIA FIRMY W CETRUM KRAKOWA. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Domy, które mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajdują się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Posadowiony na działce o powierzchni 0,257 ha dom, ma p...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15896944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992350 15896944 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal stanowi zaadaptowaną piwnicę, co przekłada się na bardzo niskie koszty...

Kraków (Centrum) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (19 091 zł/m2)

11
-
22 m2
1910
15896923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992334 15896923 PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat 70-tych. W 2017 r. w domu wykonano remont...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025