• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 95

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15879947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27614358 15879947 Okazja cenowa - Prądnik Biały - 8500 złm2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 400 000 PLN ( netto + 23% lat), zlokalizowany na trzech poziomach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

11
-
164 m2
2005
15830330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26669724 15830330 Na sprzedaż lokal usługowy 169 m² – Kraków, Bronowice, ul. Szablowskiego 3Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Szablowskiego 3 w Krakowie (Bronowice). Loka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
169 m2
2003
15892300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898739 15892300 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal stanowi zaadaptowaną piwnicę, co przekłada się na bardzo niskie koszty...

Kraków (Centrum) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (19 091 zł/m2)

11
-
22 m2
1910
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15793916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26054473 15793916 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 27 m2 składający się z pokoju, kuchni...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (18 519 zł/m2)

3
-
27 m2
2018
15529921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20599388 15529921 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 74 m2 składający się z pokoju, oddzie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 973 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

11
-
96 m2
2015
15892682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899514 15892682 INWESTYCJA - LOKAL UŻYTKOWY - WYNAJĘTY - NA SPRZEDAŻ KROWODRZA - OKOLICA WROCŁAWSKIEJ I NOWEGO KLEPARZA. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Atrakcyjny lokal o przeznaczeniu handlowo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (19 559 zł/m2)

11
-
68 m2
2016
15893248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906254 15893248 Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m², usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsied...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

11
-
45 m2
1930
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025