• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Nowęcin Polanki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polanki i Nowęcin

Znaleźliśmy 4,190 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15889927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864640 15889927 Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 845 000 PLN (24 526 zł/m2)

5
-
116 m2
2017
15889926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864639 15889926 Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.Powierzchnia: 121.59 m²Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicyWysokość: 3,7 mWitryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 153 000 PLN (26 058 zł/m2)

2
-
121 m2
2025
15870830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27440839 15870830 Głogów, Stare Miasto, Młyńska, lokal 87 m2, sprzedam, 545 000 zł. Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 87 m2, przy ul. Młyńskiej na Starym Mieście. Dotychczas użytkowany był jako gabinet lekarski. Położony ...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

545 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
1
87 m2
2004
15242323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 13614460 15242323 Głogów, zakład produkcyjny, 611 m2, sprzedam, 1 200 000 zł Na sprzedaż kompletnie wyposażony zakład produkcji figur ogrodowych. Cena zawiera cały osprzęt do produkcji, w tym dwie sprężarki o dużej wydajności (nowa tłokowa i śrubowa) oraz ogromną...

Głogów (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 200 000 PLN (1 964 zł/m2)

4
1
611 m2
-
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15876058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527574 15876058 Mieszkanie z potencjałem na lokal użytkowy - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które zgodnie z przygotowywanym planem ogólnym Miasta Olsztyna znajdowa...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

11
-
62 m2
1908
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-
15828558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26594506 15828558 Krajnik Dolny to niewielka ale prężnie działająca miejscowość, gdzie znajduje się przejście graniczne Krajnik Dolny - Schwedt Oder. Obiekt będący przedmiotem sprzedaży wybudowano 10 lat temu. Jest to restauracja z pokojami gościnnymi na górze. Dosko...

Krajnik Dolny (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

5 000 000 PLN (15 904 zł/m2)

1
-
314.38 m2
2016
15798011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26161367 15798011 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Lokal usługowy o powierzchni 338 m2.Układ pomieszczeń: -lokal usługowy-zapleczeCena nieruchomości:3 380 000 zł netto + 23% VATLokal sprzedawany jest z najemcą- umowa do...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 380 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
338 m2
-
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024