• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Przodkowo Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa i Przodkowo

Znaleźliśmy 4,091 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15796734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26127329 15796734 Oferta bez prowizji Nowy obiekt magazynowy z zapleczem biurowymhandlowym, położony w Chwaszczynie bezpośrednio przy trasie S6.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do centrum Gdyni i Gdańska oraz do port...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 497 zł/m2)

1
-
1216 m2
2025
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15621215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22619494 15621215 Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy.7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta.Dojazd do posesji drogą asfaltową.Powierzchnia działki to 2311mkw.Na działce znajduje się dwukondyg...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 599 000 PLN (3 514 zł/m2)

10
-
455 m2
1980
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15895699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27963010 15895699 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biurowo-u...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

545 076 PLN (19 600 zł/m2)

1
-
27.81 m2
2024
15895397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962989 15895397 Lokal Gastronomiczny 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962985 15895696 Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² Parter Orłowo Square Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orło...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023