• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Radzymin Park

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Radzymin i Park

Znaleźliśmy 4,165 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15875476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525539 15875476 Na sprzedaż zakład szwalniczy – przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji.Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą o efektywności i komfortowej pracy.Wnętrze obiektu zapewnia przestronność oraz do...

Rozdrażew (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

999 000 PLN (484 zł/m2)

12
-
2062 m2
2012
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020