• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Rybno Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rybno i Parkowa

Znaleźliśmy 4,192 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15734540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal w stanie deweloperskim 24832155 15734540 Na sprzedaż lokal 158 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2024r. Mokotów, Ksawerów.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody), doskonały na sklep, showroom, biuro lub inną działalność usługową oprócz gastronomii. Dogodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (24 051 zł/m2)

11
-
158 m2
2024
15669565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23614554 15669565 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

905 648 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15664172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23544567 15664172 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodny, 1-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 31,71 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

624 687 PLN (20 151 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15513205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20191801 15513205 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 133 407 PLN (18 890 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
13075122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 20577 13075122 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960
12183312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 20557 12183312 Do sprzedaży lokal handlowy, położony w samym centrum Gdyni, znajdujący się przy głównej ulicy Świętojańskiej, w jej środkowej części. Nieruchomość posiada bezpośrednie wejście z ulicy Świętojańskiej, pełne przeszklenie.Powierzchnia całkowita 20m2. L...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

800 000 PLN (40 000 zł/m2)

2
-
20 m2
1950
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15796734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26127329 15796734 Oferta bez prowizji Nowy obiekt magazynowy z zapleczem biurowymhandlowym, położony w Chwaszczynie bezpośrednio przy trasie S6.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do centrum Gdyni i Gdańska oraz do port...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 497 zł/m2)

1
-
1216 m2
2025
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15621215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22619494 15621215 Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy.7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta.Dojazd do posesji drogą asfaltową.Powierzchnia działki to 2311mkw.Na działce znajduje się dwukondyg...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 599 000 PLN (3 514 zł/m2)

10
-
455 m2
1980