• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Sanok Traugutta Romualda

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Traugutta, Sanok i Romualda

Znaleźliśmy 4,109 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15420521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18147147 15420521 Drogi inwestorze ,przedsiębiorco polecamy gotowca inwestycyjnego.Chcesz zainwestować swoje środki finansowe ,długoterminowy gotowy najem przyniesie stabilne zyski . Lokal obecnie wynajmowany z umową długoterminową.Lokalizacja: Lokal znajduje się w Ce...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 080 000 PLN (15 429 zł/m2)

11
-
70 m2
2007
15897698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008125 15897698 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

11
-
905 m2
1905
15896800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988606 15896800 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15839793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760998 15839793 Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w ArturówkuTo nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lok...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (11 094 zł/m2)

12
2
631 m2
1896
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15424214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18246702 15424214 Marzysz o własnej restauracji z nietuzinkowym ogrodem? Chcesz dodatkowo prowadzić butikowy hotel? Masz wizję jak chcesz to wszystko urządzić, ale nie chcesz zaczynać od zera? Zapoznaj się z ofertą poniżej, bo być może jest to ...

Świbie (Śląskie, gm. Wielowieś)

999 000 PLN (835 zł/m2)

11
-
1197 m2
1900
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15835347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725720 15835347 Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta.Lokal idealnie sprawdzi się jako gabinet lekarski, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe czy...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

339 000 PLN (6 673 zł/m2)

4
-
50.8 m2
1960
15611668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22434465 15611668 Na sprzedaż - wielofunkcyjna nieruchomość położona w centrum Pruszcza Gdańskiego (ul. Obrońców Poczty Polskiej).Obecnie przestrzeń składająca się z 2 segmentów jest podzielona na dwie funkcje:- parter: 3 lokale usługowegabinety medyczne (spełniają wy...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 449 000 PLN (8 474 zł/m2)

5
3
171 m2
1994
15553574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 21050667 15553574 Na sprzedaż - piękny, zabytkowy pensjonat nad morzem (ok. 2 km od plaży)!W malowniczej miejscowości Mikoszewo, tuż przy ujściu Wisły do morza, od ponad 140 lat działa obiekt gastronomiczno-noclegowy. Budynek powstał ok. 1880 roku jako karczma gospod...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 750 000 PLN (4 916 zł/m2)

10
5
356 m2
1880
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
2007