• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Silno Sportowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sportowa i Silno

Znaleźliśmy 4,169 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15863127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238756 15863127 Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.co...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
-
198 m2
1937
15798011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26161367 15798011 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Lokal usługowy o powierzchni 338 m2.Układ pomieszczeń: -lokal usługowy-zapleczeCena nieruchomości:3 380 000 zł netto + 23% VATLokal sprzedawany jest z najemcą- umowa do...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 380 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
338 m2
-
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15877658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27576174 15877658 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i r...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

511 980 PLN (11 636 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15750627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25126355 15750627 Hala biurowo-magazynowaprodukcyjna na sprzedaż - Oborniki Śląskie Na sprzedaż funkcjonalna hala biurowo-magazynowa z częścią produkcyjną, zlokalizowana w Obornikach Śląskich. Obiekt parterowy, wybudowany w 2004 roku, posadowiony na dużej działce...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

2 600 000 PLN (1 826 zł/m2)

11
-
1424 m2
2000
15885316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27723666 15885316 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15214511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12803274 15214511 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), w zabudowie pierzejowej, w ciąg...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 200 000 PLN (1 054 zł/m2)

12
1
1139 m2
1900
15888321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27810208 15888321 Na sprzedaż, lokal usługowy w Centrum, ul. Wojska Polskiego, Słupsk 199.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 8,51 m2 posadowiony w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych. Lokal z niezależnym wejściem od ulicy położony przy ulicy Wojska Po...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

199 000 PLN (24 875 zł/m2)

1
1
8 m2
-
15886434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757915 15886434 Na sprzedaż, lokal usługowy, parter, Centrum Handlowe Wokulski, ul. Kołłątaja, Słupsk, 119.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30 m2, posadowiony na parterze renomowanego Centrum Handlowego Wokulski w Słupsku. Lokalizacja zapewnia dosk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

119 000 PLN (3 967 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15886439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757913 15886439 Na sprzedaż, obiekt komercyjny nad morzem, Dębina ul. Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP9YELKgNgJ4 Na sprzedaż wyjątkowa, rentowna nieruchomość (obiekt pensjonatowy, 10 pokojowy z łazienkami o powierzchni 30...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

1 980 000 PLN (6 600 zł/m2)

9
1
300 m2
-
15884702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27709476 15884702 Na sprzedaż, budynek po byłej mleczarni, Możdżanowo, gmina Ustka, 395.000,- PLN Na sprzedaż, budynek po byłej mleczarni z 1903 roku do kapitalnego remontu. Budynek położony w historycznej wsi Możdżanowo, gmina Ustka. Budynek z przeznaczeniem ...

Możdżanowo (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (1 129 zł/m2)

10
1
350 m2
1903