• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Starachowice Nadrzeczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Starachowice i Nadrzeczna

Znaleźliśmy 4,169 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15705792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24285916 15705792 Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodzeŚwietna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej w doskonale wyeksponowanej lokalizacji w Bytomiu....

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

999 000 PLN (1 657 zł/m2)

10
2
603 m2
1924
15343337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16324498 15343337 Teren inwestycyjny zabudowany budynkiem biurowo-magazynowym.Aktualnie wynajęty w całości. Dane podstawowe powierzchnia użytkowa 704,53 m2część biurowa 392,05 m2część magazynowa 292,66 m2Portiernia 19,82 m2Liczba kondygnacji nadziemnych 2 - część biu...

Nysa (Opolskie, gm. Nysa)

3 250 000 PLN (4 616 zł/m2)

1
-
704 m2
2000
15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15835347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725720 15835347 Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta.Lokal idealnie sprawdzi się jako gabinet lekarski, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe czy...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

339 000 PLN (6 673 zł/m2)

4
-
50.8 m2
1960
15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15318138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15654126 15318138 Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W skład domu wchodzą: dwa pomieszczenia sklepowe, pokój, łazienka z WC, ...

Pacanów (Świętokrzyskie, gm. Pacanów)

490 000 PLN (3 161 zł/m2)

11
-
155 m2
1890
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-