• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wieszowa Bytomska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieszowa i Bytomska

Znaleźliśmy 4,154 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15875102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525529 15875102 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość usługową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej w miejscowości Chmielewo 40, powiat Pułtuski. Budynek usługowy o powierzchni ok. 85 ...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

399 000 PLN (4 694 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15347788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16446153 15347788 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 13.700 m2 zabudowaną halą produkcyjno-magazynową wraz z pełnym zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni 2.602 m2 oraz nowym, dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym o powierzchni 630 m2.Obiekt ...

Łeba (Pomorskie, gm. Łeba)

9 950 000 PLN (3 079 zł/m2)

11
-
3232 m2
-
15625172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22714083 15625172 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Przestronna i funkcjonalna rezydencja z basenem i sauną.Dom o powierzchni 900mkw na działce 3780mkw. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji. Parter o powierzchni ok 380mkw stanowi salon połączony z jadalnią, kuchnią,...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

10
-
900 m2
2000
15347780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16445565 15347780 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
15282352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14655916 15282352 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15763271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25420810 15763271 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację w regionie, z dogodnym dojazdem oraz możliwością dalszej...

Gąbin (Nowy kamień) (Mazowieckie, gm. Gąbin)

1 650 000 PLN (1 685 zł/m2)

1
-
979 m2
1979
15820576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633130 15820576 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m², położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Białogardu, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Połczyńskiej, tuż przy rondzie Mieczysława Lisa. To miejsce o bardzo dużym nat...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

328 000 PLN (4 316 zł/m2)

1
-
76 m2
1970