• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 160

15865516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27301980 15865516 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108.3m2, położony w budynku biurowo-mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. Usytuowany na wysokim parterze zadbanego bloku z 2002 roku. Nadaje się na biuro, kancelarię adwokacką, siedzibę...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (9 224 zł/m2)

1
-
108.3 m2
2002
15888964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27835575 15888964 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602OFERTA SPRZEDAŻY BUDYNKU BIUROWEGONa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana we Wrocław, przy ul. Krakowskiej.Oferta obejmuje działkę gruntu nr 22 o powierzchni 3456 m wraz z budynki...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 500 000 PLN (6 239 zł/m2)

11
-
1683 m2
2000
15780524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25805385 15780524 Oferta wyłącznie w biurze SDP! Opiekun oferty:Monika JaworskaLicencja nr 22988tel. 602 101 602 Na sprzedaż duże miejsce postojowe na poziomie - 1 budynku apartamentowca Angel City wybudowanym w 2022 r. przy ul. Walońskiej.Cena 59 500 zł.Najważniejsze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

59 500 PLN (3 719 zł/m2)

11
-
16 m2
-
14302466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powierzchnia pod dz. gospodarczą I Strzegomska 108639 14302466 Powierzchnia pod działalność gospodarczą I StrzegomskaNowoczesny, trzykondygnacyjny i energooszczędny obiekt mieszczący lokale handlowo-usługowe na parterze oraz dwie kondygnacje biurowe. Konstrukcja budynku umożliwia aranżację lokalu jako open space...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 693 400 PLN (15 047 zł/m2)

11
-
179 m2
2020
15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15325731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15852675 15325731 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
-
422 m2
1996
15896005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27964998 15896005 Lokal usługowy 81,79 m² parter ul. Trzebnicka Wrocław Na sprzedaż przestronny lokal usługowy z witryną o powierzchni 81,79 m², usytuowany na parterze budynku przy ul. Trzebnickiej 52 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15896098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27967571 15896098 Przestronny lokal handlowo-usługowy na parterze z witryną w zadbanej kamienicy na dowolną działalność. ; Lokal do indywidualnej aranżacji - aktualnie w lokalu prowadzona jest działalność fryzjerska. Istnieje możliwość bardzo szybkiej adaptacji lokalu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (9 211 zł/m2)

4
-
57 m2
-
15895309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27961819 15895309 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 102 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
5
282 m2
2026
15793309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036558 15793309 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta, p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 799 000 PLN (20 733 zł/m2)

3
-
135 m2
2018
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016