• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zaborze Olsztyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zaborze i Olsztyńska

Znaleźliśmy 4,108 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15687419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa super apartamentowce wysoki standard do morza 300 m basen 23964190 15687419 DWA NOWOCZESNE APARTAMENTY NAD MORZEM, BASEN. MOZLIWOŚC ZAKUPU I SPRZEDAZY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW. Agencja Kowalewscy oferuje do sprzedaży dwa nowoczesne budynki apartamentowe położone w miejscowości Mielno mad morzem- 300 m od plaży. Budynek A ...

Mielno, xx

11 000 000 PLN (9 083 zł/m2)

12
-
1211 m2
-
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15897943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28013958 15897943 Uwaga;Okazja.Obecnie działa w ograniczonym zakresie ze względu na decyzje sprzedaży,przy pełnym marketingu i wszystkich zasobów możliwe jest wielokrotne zwiększenie dochodów.1.)Powód sprzedaży: przejście właściciela na emeryturę.a. Nie straciłeś jesz...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

8 998 000 PLN (2 017 zł/m2)

1
-
4462 m2
-
15865920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305256 15865920 NA SPRZEDAŻ HALA MAGAZYNOWA WRAZ Z ZAPLECZEM BIUROWYM I SOCJALNYMPrzedmiotem sprzedaży jest HALA MAGAZYNOWA 350 m2 zlokalizowana w Gdynia Dąbrowa przy ul Chwaszczyńskiej , bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, na działce o powierzchni 780m2Obiekt został...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

1
-
350 m2
2000
15686216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt komercyjny Banino 23937699 15686216 Lokalizacja: Banino, ul. Lotnicza• Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie• Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogipublicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny zperspektywy przejeżdżających aut• Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 472,97m...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

4 500 000 PLN (9 534 zł/m2)

11
-
472 m2
2000
15557812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania w centrum w kamienicy. 21207442 15557812 Nieruchomości Apartament533 844 505 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym centrum Wińska. Budynek z roku około 1940. Powierzchnia łączna 2 lokali mieszkalnych...

Wińsko (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

120 000 PLN (1 091 zł/m2)

6
-
110 m2
1940
15548565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20915956 15548565 NOWA NIŻSZA CENA !!! Do sprzedania kamienica w samym centrum miasta Rzeszowa. Idealna lokalizacja. Kamienica o powierzchni użytkowej 719m2, w tym powierzchnia mieszkalna 639m2. Na parterze budynku prowadzona jest działalność hadnlowo-usługowa, natomi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 900 000 PLN (4 033 zł/m2)

10
-
719 m2
-
15895077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27958247 15895077 Na sprzedaż, lokal usługowy, parter, Centrum Handlowe Wokulski, ul. Kołłątaja, Słupsk, 119.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30 m2, posadowiony na parterze renomowanego Centrum Handlowego Wokulski w Słupsku. Lokalizacja zapewnia dosk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

119 000 PLN (3 967 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15889377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849847 15889377 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działaności biurowej, sprawdzi się również inwestycyjnie oraz pod cele mieszkaniowe dla rodziny. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15863127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238756 15863127 Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obiekt nie jest wpisany do gminnej ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
-
198 m2
1937
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993