• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 9

15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
15657524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427715 15657524 Wyjątkowy lokal użytkowy w centrum Zgorzelca - 160 m2, dwa poziomy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 160 m2, położony w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Śródmieścia Zgorzelca. To miejsce łączy pre...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

890 000 PLN (5 563 zł/m2)

5
1
160 m2
-
15750606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25126266 15750606 Lokal użytkowy na sprzedaż w centrum Zgorzelca, -ul. Warszawska 16. Szukasz pewnej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w samym sercu Zgorzelca, przy ul. Warszawskiej 16. To propozy...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

2
1
42 m2
-
14915174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4629510 14915174 Na sprzedaż. Oferta dotyczy zabudowanej nieruchomości gruntowej oraz przylegających do niej niezabudowanych nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 17 891 m2 w pełni spełniających warunki PAKIETU MOBILNOŚCI dla transportu międzynarodowego - b...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

4 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
1
400 m2
-
15458643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19020049 15458643 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN (3 129 zł/m2)

11
-
479 m2
-
15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15741771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 24980963 15741771 DUŻA OBNIŻKA CENY! TERAZ TYLKO 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy Okrzei. Działka o powierzchni 75 m2 w całości zabudowan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

599 000 PLN (4 792 zł/m2)

11
-
125 m2
-
15876046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526300 15876046 Do sprzedania własnościowy magazyn o powierzchni 173m2.W ciągłej eksploatacji.Sieć komputerowa, monitoring, alarm z połączeniem do firmy ochroniarskiej, drzwi wejściowe z roletą zewnętrzną.Istnieje możliwość pozostawienia całej infrastruktury (regałó...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

499 000 PLN (2 884 zł/m2)

3
-
173 m2
-
15782405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25842340 15782405 Do sprzedaży od zaraz,Lokal niemieszkalnyusługowygastronomiczny w którym od ćwierćwiecza był prowadzony Bar Alka, a wcześniej Luna. LOKALIZACJA:Budynek znajduje się przy jednej z większych i bardziej znanych ulic w Zgorzelcu - ul. Łużycka 16. NIERUCH...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

450 000 PLN (1 752 zł/m2)

8
-
256.9 m2
-