• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Tulipan

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tulipan

Znaleźliśmy 588 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódź

15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15887526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784993 15887526 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne ter...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1976
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15882053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657114 15882053 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel.602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość:Funkcjonalne, mieszkanie 2-pok...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15887584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 27787436 15887584 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m², położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul. Tatrzańskiej. To propozycja idealna dla osób, które cenią funkcjonalny układ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-