• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 71

15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15881181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na park 27625324 15881181 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni około 30 m², położonej na 5. piętrze zadbanego budynku na osiedlu Widzew Wschód w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, z dostępem do pe...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (9 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15831154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie obok stacji Lódź Widzew 26687903 15831154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,3 m², położonego na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z dużą windą, w bardzo dobrze skomunikowanej części Łodzi - przy ul. Jurczyńskiego, tuż obok stacji Łó...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (8 516 zł/m2)

2
1
62 m2
1986
15619114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja, duży potencjał – idealne 22578540 15619114 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m² oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi oraz dodatkową przestrzeń na poddaszu, która może zostać wykorzystan...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (5 753 zł/m2)

3
1
73 m2
1944
15557058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonale i przyjemne mieszkanie dla rodziny ! 21178930 15557058 4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego i przestrzennego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położonego w bardzo dobrz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15524415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oskar Nieruchomości 2025r. dla Echo Fuzji !!! 20483485 15524415 Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów pofabrycznego terenu dawnej fabry...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 560 000 PLN (16 774 zł/m2)

4
-
93 m2
2023
15377404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Premium w prestiżowej Echo Fuzji 17176497 15377404 Mieszkanie w trakcie meblowania.Z ogromną radością prezentuję Wam jedyną taką nieruchomość na łódzkim rynku.Apartament urządzony pod klucz, w bardzo ekskluzywnej inwestycji w centrum miasta. Na terenie starej fabryki K. Scheiblera pomiędzy zabytkowe ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

990 000 PLN (17 679 zł/m2)

2
-
56 m2
2022
15377007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki Penthouse w Łodzi!!! Oskar 2025r!!! 17152555 15377007 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 820 000 PLN (16 852 zł/m2)

4
1
108 m2
2024
15391273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światowy Oskar 2025r dla Echo Fuzji!!! 17510304 15391273 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 620 000 PLN (17 234 zł/m2)

4
-
94 m2
2023
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999