• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łazy Wyzwolenia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łazy i Wyzwolenia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15889034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841893 15889034 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15886423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757101 15886423 Nowoczesny układ! 3 pok 2 łazienki garderoba...Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie osiedla dostępna jest rowerownia, garaż podz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 995 PLN (12 185 zł/m2)

3
2
77.06 m2
2023
15886392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27756699 15886392 Plac Legionów 2 poklux Topmedia miejskiePolecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,KolanowaMieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz meblami .Doskonała lokalizacja,TramwajNiski czynsz Media miejsk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
30 m2
-
15885338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724900 15885338 Jasne 3 pokoje widok na zieleń garaż rozkładSłoneczne mieszkanie na Ołtaszynie!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim Ołtaszynie.Mieszkanie znajduje się na zamkniętym kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 998 PLN (13 600 zł/m2)

3
1
50 m2
2010
15884614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27706559 15884614 Plac Jana Pawła II 3 pokoje okazjaGotowy biznes! Z umową najmuPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni WC, balkonMieszkanie obecnie wynajete , gotowa inwestycja najem 3000zlB...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (14 061 zł/m2)

3
1
49 m2
1980
15873350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515754 15873350 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (24 091 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15873349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515752 15873349 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,7 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 723 zł/m2)

2
1
47.7 m2
1978
15873348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27515748 15873348 Mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 151,7m2 składa się z:- 3 duże pokoje, w tym sypialn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 792 500 PLN (25 000 zł/m2)

4
2
151.7 m2
2000
15873325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515483 15873325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969