• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świerklany Spacerowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerklany i Spacerowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15826717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633272 15826717 Centrum Stargardu nowoczesne mieszkanie z balkonem w budynku z 2015 rokuJeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, wygodę codziennego życia i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mies...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

389 000 PLN (9 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026