• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Żarów Zamkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zamkowa

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Żarów

15801997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26254250 15801997 Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Żarowa.Na powierzchnię mieszkania ok. 52 m2 składa się:- na pierwszym poziomie: kuchnia otwarta na przedpokój, salon oraz łazienka z wc. - na drugim poziomie: sypialniaW mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i ...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

279 900 PLN (5 488 zł/m2)

2
1
51 m2
1940
15743927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027244 15743927 MROWINY !!!! Nieruchomość na wsi w okolicach Żarowa, składająca się z dwóch odrębnych mieszkań. ŚWIETNA JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM.Mieszkanie w stanie do remontu, do własnej aranżacji i wykończenia.Na powierzchnię ok. 77 m2 składają się:- na parterz...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

150 100 PLN (1 949 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15735057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24850289 15735057 REZERWACJAPrzestronne czteropokojowe mieszkanie z garażem oraz wspólnym ogrodem w k. centrum w Żarowie.CENA DO NEGOCJACJI!Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na powierzchnie mieszkania ok. 127 m2 składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialn...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

600 000 PLN (4 724 zł/m2)

4
-
127 m2
1940
15629864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22839251 15629864 Na sprzedaż  mieszkanie o powierzchni 70 m², zaoferowane w cenie 120 000 PLN, co daje cenę 2 053 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość ta znajduje się na piętrze przedwojennej ceglanej kamienicy z roku 1920 i położona jest w malowniczej wsi Imbramowic...

Imbramowice (Dolnośląskie, gm. Żarów)

99 000 PLN (1 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1920
15707957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24330149 15707957 Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - Łażany, 60 m², 2 pokoje ŚWIETNA CENA 139 000zł do negocjacji !!! Lokalizacja: Łażany (gm. Żarów) Powierzchnia: 60 m² Liczba pokoi: 2 + 2 kuchnie ...

Łażany (Dolnośląskie, gm. Żarów)

139 000 PLN (2 317 zł/m2)

2
-
60 m2
1930
15743933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027275 15743933 Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum ŻarowaMieszkanie o powierzchni 103m2, usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój....

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

425 000 PLN (4 126 zł/m2)

3
-
103 m2
-