• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Będzin

Znalezionych ofert: 22

15719291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564607 15719291 Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5E wraz z udziałem wynoszącym 39310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

216 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15893698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916551 15893698 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego gotowego lokalu pod wynajem b...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

245 000 PLN (7 206 zł/m2)

2
1
34 m2
1965
15812234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26470712 15812234 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

242 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15853324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27047839 15853324 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15889503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851969 15889503 Komfort, światło i elegancja — miejsce, do którego chce się wracaćSą mieszkania, które po prostu się ogląda.I są takie, do których wchodzi się raz… i od razu czuje, że można tu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone z ogromnym wyczuciem stylu mi...

Będzin (Gzichów) (Śląskie, gm. Będzin)

413 900 PLN (10 400 zł/m2)

2
1
39.8 m2
2024
15853737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie 27056103 15853737 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (Grodziec) - Gotowe do wprowadzenia!Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkan...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15850640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27001480 15850640 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15606570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22328750 15606570 --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowane na wysokim parterze w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszka...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

739 000 PLN (8 303 zł/m2)

3
-
89 m2
2011
15337317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16163208 15337317 --- 3POKOJE --- BALKON --- DWA STANOWISKA GARAŻOWE --- KOMÓRKA--- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE --- Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku Będzinie w dzielnicy Małobądz. Mi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (9 687 zł/m2)

3
-
67 m2
2014
15885049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716124 15885049 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje ciszę, spokój i brak bezpośrednich sąsiadów. To idealna propozycja dla...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

587 000 PLN (6 988 zł/m2)

4
1
84 m2
1985