• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 62

15777721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736501 15777721 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Dwie sypialnie-Łazienka-WC-PrzedpokójDodatkowo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

417 000 PLN (6 318 zł/m2)

3
1
66 m2
1978
15742573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24994892 15742573 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-3 sypialnie-Kuchnia-Łazienka z WC-PrzedpokójDodatkowo d...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (5 561 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

260 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982