• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 50

15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum), Botaniczna

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
74.99 m2
2018