• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 345

15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988
15889550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z duszą -os. Zielone Wzgórza 27852086 15889550 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz miejsca, które od progu otula ciepłem i wyjątkowym klimatem? To mieszkanie czeka wła...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2001
15872471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495477 15872471 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m², położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Pogodnej na osiedlu Bema w Białymstoku. Lokal ma w pełni rozkładowy i jednopoziomowy układ, co zapewnia wygodę codzi...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

469 000 PLN (7 626 zł/m2)

4
1
61.5 m2
1976
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15851301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świeżo wykończona szeregówka -BEZ PCC 2% 27012576 15851301 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012578 15851347 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam nowoczesną szeregówkę położoną na os...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z własną klatką schodową - BEZ PCC 2% 27012667 15851358 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam świeżo wykończone mieszkanie z oddzielną klat...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15851191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012577 15851191 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu S...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

676 500 PLN (9 664 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15851325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe dwustronne mieszkanie z garażem 27012601 15851325 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

629 000 PLN (10 483 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15881483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje Białostoczek 60m2 27633398 15881483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na cenionym osiedlu Białostoczek w Bi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1982