• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 347

15851245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne 5 pokoi Bema 27012666 15851245 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi 66.45 m² ul. Bema 10. piętro 630 000 złNa sprzedaż got...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

5
1
66 m2
-
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15851311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Młodych 4 pokoje 27012615 15851311 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 4 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncieul. Zwycięstwa blisko centrumNa ...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

4
1
47 m2
-
15851302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla rodziny Bojary 27012533 15851302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWE, elegancko urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane na cen...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15851108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśna dolina 4 pokoje do zamieszkania 27012295 15851108 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Czteropokojowe mieszkanie - Leśna dolina, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż przestronne, cztero...

Białystok (Leśna dolina) (Podlaskie, gm. Białystok)

779 200 PLN (9 620 zł/m2)

4
1
81 m2
1996
15851373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012587 15851373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa lokalizacja - centrum Białegostoku, ul. Piłsudskiego 34,4 m²Na sprzedaż kawalerka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

333 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15870642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27434974 15870642 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,4 m² w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej, położone na parterze w niskim bloku – największym atutem jest funkcjonalny układ 3 pokoi z oddzielną kuchnią oraz możliwość własnej aranżacji. Lokal w ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

369 000 PLN (7 624 zł/m2)

3
1
48.4 m2
1973
15844236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec 2 pokoje 28 m2, parking 26826484 15844236 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu BOJARY, bardzo blisko centrum Białegostoku.Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka. N...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

450 000 PLN (16 071 zł/m2)

2
1
28 m2
2025
15852749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny Stok, ul. Witosa 19A, 2 pokoje, 51 m2 27039786 15852749 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na 4 piętrze bez windy w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Witosa 19A.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, jest w pełni wyposażone w ...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

488 000 PLN (9 760 zł/m2)

2
1
50 m2
1986
15844173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26822057 15844173 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15885768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740871 15885768 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m² w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m² i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025 roku, gotowy do wprowadzenia. Układ obejmuje salon z aneksem 22,7 m² z wyjście...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (15 598 zł/m2)

2
1
35.26 m2
2025
15838626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733314 15838626 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m², położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum z czytelnym układem pomies...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 242 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1985