• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biedrusko Smardzowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smardzowa i Biedrusko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15887638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27789697 15887638 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 999 PLN (17 547 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1984
15887614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27788073 15887614 Na sprzedaż wyjątkowy, 3-kondygnacyjny lokal mieszkalny w przedwojennej kamienicy – 134 m²Ząbkowice Śląskie Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 134 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość zajmuje aż trzy ...

Ząbkowice Śląskie (Dolnośląskie, gm. Ząbkowice Śląskie)

145 000 PLN (1 082 zł/m2)

5
1
134 m2
1930
15886808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27767779 15886808 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

518 000 PLN (13 275 zł/m2)

1
1
39.02 m2
1970
15886683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764026 15886683 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (8 017 zł/m2)

2
1
35.8 m2
1930
15885759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740741 15885759 2 pokoje 47,5 m² ul. Wesoła przy Aquaparku & Wroclavii po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej – tuż obok Aquaparku Wrocław oraz Wroclavia. Mieszkanie 2 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 663 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1972
15876617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542314 15876617 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Kompanii AK GoplanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – 25,5 m²- pokój – 10,7 m²- łazienka – 4,32 m²...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (18 298 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15876169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532345 15876169 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (18 674 zł/m2)

3
1
53.55 m2
2012
15873373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516601 15873373 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rosy Bailly. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,10m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Wy...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 066 zł/m2)

2
1
35.1 m2
1988
15873346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515759 15873346 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 139 zł/m2)

1
1
27.31 m2
2025
15873310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515338 15873310 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Mozarta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1977
15873166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27513520 15873166 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-pokoju dzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (17 097 zł/m2)

1
1
31 m2
1974