• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Budzyń Drążki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drążki i Budzyń

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15894452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27943959 15894452 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 995 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15526721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20522770 15526721 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI i BUDYNKU LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37,49 m2, położone na trzecimostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Wielickiej. Kamienica...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
-
37 m2
2007
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15896375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977820 15896375 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnicaMies...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 100 PLN (19 700 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15895998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964786 15895998 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15895995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964780 15895995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,39m2 składa się z:- pokój dzienny - 14,94 m2,- pokój s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (22 647 zł/m2)

2
1
42.39 m2
2016
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960