• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Burkatów Osiedle Pogórze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pogórze, Osiedle i Burkatów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953251 15894959 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15894960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953250 15894960 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Claudia Monteverdiego na zielonym osiedlu GreenwoodBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,36m2 skła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 093 zł/m2)

2
1
45.36 m2
2021
15894957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953248 15894957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (27 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15819779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 2 łazienki | winda! duży balkon! 26590010 15819779 Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To miejsce, które łączy wygodę miejskiego życia z komfortem codziennego u...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 360 PLN (8 523 zł/m2)

3
2
58 m2
-
15887128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE I PO REMONCIE I MOKOTÓW 27778165 15887128 Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze „M”INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Artura Malawskiego 5Metraż: 38,6 m²Piętro: parterCena: 730.000 złCzynsz: ok. 650 zł z zaliczkami ( przy dwóch osobac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15719481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj na nowym osiedlu w Kiełpinie–już teraz 24567902 15719481 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w KiełpiniePrzedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie zaledwie 5,5 km od centrum ...

Kiełpino (Pomorskie, gm. Kartuzy)

519 000 PLN (6 920 zł/m2)

3
-
75 m2
2024
15811970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26452299 15811970 Aukcja (licytacja) w dniu 15 kwietnia 2026 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na sprzedaż lokalu mieszka...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

320 000 PLN (1 333 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-