• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 476

15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1894
15896911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE DO REMONTU W KAMIENICY 27991591 15896911 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

270 000 PLN (5 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1894
15896915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991670 15896915 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w sercu Bydgoszcz. Kame...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

586 391 PLN (13 327 zł/m2)

3
-
44 m2
2026
15896914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991671 15896914 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem , zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w se...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

463 553 PLN (10 535 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15896884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991212 15896884 Na sprzedaż - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Urzecze , zlokalizowanej nad sam...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

758 000 PLN (15 160 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020
15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon - os. Niepodległości 27879703 15890582 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!3 pokoje 66,5 m² os. Niepodległości 2 piętro  ATUTY:- lokalizacja przy lesie i terenach zielonych- wysoki standard wykończenia- klimatyzacja w salonie- duża loggia- pełne wyposażenie w cenie- kameralny budynek z 2014...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15863603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253361 15863603 Przestronne mieszkanie 110 m² w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m² , położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku. Lokal wyróżnia się tró...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 000 PLN (8 818 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995