• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

15856689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100599 15856689 2 pokojowe mieszkanie 47,9 m2- Bytom Miechowice. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechowice) Lokal usytuowany jest na 8 piętrze bloku z...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 787 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15777152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25730790 15777152 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,36 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 18 wraz z udziałem wynoszącym 9710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 270 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15776742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716531 15776742 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 20710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 455 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15771853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595740 15771853 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 28,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orląt Lwowskich 5 wraz z udziałem wynoszącym 19510000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

73 000 PLN (2 607 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15758105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25313228 15758105 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 35,15 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 36910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 343 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-