• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Chojęcin Bukowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chojęcin i Bukowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 901 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15800192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26208146 15800192 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26192215 15799534 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,53m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

305 512 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
30 m2
2026
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15869798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem gotowy do wprowadzenia 27409188 15869798 Luksusowy EkoSmart Apartament z Widokiem na Zatokę - JastarniaSzukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia VAT? Oto gotowy do zamieszkania apartament klasy PREMIUM z widokiem na Zatokę Puc...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

1 033 000 PLN (33 323 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15839651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z panoramicznym widokiem na Gdańsk ! 26756827 15839651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m², położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa.Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na miasto zapewniają światło i przestrzeń.Funkcjonalny, indywidualny układ ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

991 000 PLN (16 246 zł/m2)

3
-
61 m2
1980