• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Chróścina Opolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Opolska i Chróścina

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15875880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527943 15875880 Jeśli masz dość słuchania kroków sąsiada z góry, mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne. Prezentujemy mieszkanie przy ul. Wielkopolskiej, położone na 4. piętrze w niskim bloku. Dlaczego to strzał w dziesiątkę? Bo nikt nie urządzi Ci nad sypialnią nocneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 999 PLN (8 447 zł/m2)

3
1
52.09 m2
1964
15888037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27800762 15888037 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania o powierzchni 50.90 m², położonego w malowniczym Bornem Sulinowie przy Alei Niepodległości 4. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z trzech komfortowych pokoi...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

249 000 PLN (4 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1978
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15886835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768796 15886835 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.Lokalizacja:Ustka- Osiedle 'Na Wydmie'tylko 500 m do plażyzaledwie 30 m do...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (13 488 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15886287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751540 15886287 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców.Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony - od strony południowej i zachodniej - dzięki temu możesz cieszyć się promieniami słońca przez cały dzi...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

620 000 PLN (8 986 zł/m2)

3
1
69 m2
1990
15886020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746322 15886020 Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. NowodworskaJeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod Twoje potrzeby i preferencje, to ta oferta jest dla C...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

500 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15884029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692050 15884029 Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.Szybki dojazd do Grodziska Mazowie...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN (8 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15882499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27665337 15882499 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Sochaczewa. Nieruchomość o powierzchni 69m2, składające się z dużego salonu, dwóch sypialni, odrębnej kuchni, łazienki i funkcjonalnego hollu, usytuowane na 3 piętrze. Do mieszkania przynale...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

499 000 PLN (7 232 zł/m2)

3
1
69 m2
1998
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
52 m2
1992