• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 19

15270607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14339167 15270607 CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 2 POKOJE NA III PIĘTRZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoc...

Chrzanów (Stella), Kolonia Stella

367 500 PLN (7 067 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15266783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14253613 15266783 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,49 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella), Kolonia Stella

367 430 PLN (7 066 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15270595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14339171 15270595 CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 3 POKOJE NA PARTERZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoczone be...

Chrzanów (Stella), Kolonia Stella

423 192 PLN (6 612 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15884029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692050 15884029 Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.Szybki dojazd do Grodziska Mazowie...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN (8 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15877520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27571122 15877520 Gotowa do zamieszkania kawalerka zlokalizowana na parterze w budynku w Chrzanowie Małym.Mieszkanie o powierzchni 28,32 m2 jest w pełni wykończone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Zielona i ...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

425 000 PLN (15 179 zł/m2)

1
-
28 m2
2018
15753495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25198263 15753495 TYLKO U NAS !Na sprzedaż przestronne i pięknie wykończone 4-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej i zielonej części Chrzanowa, ulica Fabryczna. LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:• Przystanek autobusowy około 200 m od budynku• Stacja PKP Chrzanów w odległośc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

415 000 PLN (5 390 zł/m2)

4
1
77 m2
-