• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dobra Szczecińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczecińska

Znaleźliśmy 30 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dobra

15896433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980046 15896433 Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane na parterze niskiego bloku w miejscowości Dobra (gm. Dobra).NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 80,1 m2 składa się z:- salonu (18,7 m2) z wyjściem na duży taras...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

749 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
80.1 m2
1998
15601222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nad zalewem Jeziorsko! 22400752 15601222 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skęczniew gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Mieszkanie jest do r...

Skęczniew (Wielkopolskie, gm. Dobra)

225 360 PLN (3 820 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15888973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836568 15888973 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w spokojnej i zielonej części Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ oraz dostęp do prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu.W sk...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

650 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
1
51.9 m2
2001
15763328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422751 15763328 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną i portiernią.Mieszkanie w idealnym stanie technicznym – w 2022 roku przeszło gene...

Bezrzecze, Dolina Słońca

1 249 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
118 m2
2012
15605301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22303552 15605301 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe komfortowe mieszkanie położone w Bezrzeczu. Lokal mieszkalny o powierzchni 72 m2, składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, tarasu i balkonu.. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ba...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

854 000 PLN (11 878 zł/m2)

3
1
71.9 m2
2007
15882605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671253 15882605 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Mierzynie 52 m² ul. TopolowaNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w spokojnej części Mierzyna przy ul. Topolowej. Lokal znajduje się na poddaszu kameralnego budynku i d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

399 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
52 m2
2000
15827761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590068 15827761 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ).Winda zjeżdża do hali z miejscami parkingowymi.Na powierzchnię użytkową 40,8m...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

449 020 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
40.82 m2
2026
15882799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673386 15882799 Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu.Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi alejkami, fontannami i placami zabaw dla dzieci.Dla mieszkańców...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

635 000 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2011
15893692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916292 15893692 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m², położone na parterze kameralnego budynku z 2010 roku na cenionym osiedlu w Bezrzeczu.Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, łazienki oraz prywa...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

629 000 PLN (11 541 zł/m2)

2
1
54.5 m2
2010
15889242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846220 15889242 Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 39,31 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 1996 roku, zlokalizowanego w cichej części Mierzyna pod Szczecinem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ! Na powierzchnię nieruchomości (pi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 999 PLN (12 719 zł/m2)

2
1
39.31 m2
1996
15827734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589311 15827734 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie.Mieszkanie z wyjściem na ogród o pow. ok 55 m2Na powierzchnię użytkową 49,9 składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 27m2 pokój o pow. 12,5m2łazienka z...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

554 288 PLN (11 200 zł/m2)

2
1
49.49 m2
2026
15883571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675262 15883571 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

457 184 PLN (11 200 zł/m2)

2
-
40.82 m2
2025