• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dynów Handlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Handlowa i Dynów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe 27971156 15896170 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przestronny i funkcjonalny układ - komfortowa strefa dzienna oraz 2 niezależne sypialnie- 2 miejsca postojowe - naziemne- Duży balkon - 8,32m²- Kameralne, nowoczesne osiedle - ogólnodostępna wiata grillowa- Gotowe do zamieszkani...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

829 000 PLN (12 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15823015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26641652 15823015 Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy z Poznaniem zapewnia doskonały dojazd do centrum Poznania autem lub ...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15896122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970547 15896122 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego w zielonej i spokojnej części Sosnowca przy ul. Biała Przemsza. Lokal znajduje się w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. Do mieszka...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 800 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15893788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921137 15893788 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Jagiellońskiej w Przeworsku Idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnie...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

350 000 PLN (5 793 zł/m2)

3
1
60.42 m2
1984
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15848421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26937530 15848421 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN nr 317262-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port.Otoczenie nieruchomości:- inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, cichobieżnymi windami, klubem mieszkańca, siłownią i wieloma udogodnieniami!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (14 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2014
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010