• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dynów Handlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Handlowa i Dynów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981137 15896488 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,48m2 z balkonem o pow. 8,11m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta tuż obok zielonych terenów nadodrzańskich- świetnie skomunikowana lokalizacj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 056 PLN (14 063 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15896487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27981135 15896487 Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,13 – fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich Krzykach ul. Braterska. Mieszkanie jest roz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

564 451 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
33 m2
2026
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15886804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie Marina Mokotów 27767327 15886804 Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy- na eleganckim, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. To idealne połączenie miejskiego komfortu, zielonego otoczenia i wys...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 971 zł/m2)

3
1
68 m2
2007
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

388 800 PLN (8 117 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15861555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka 27207869 15861555 Na sprzedaż przestrzenne, urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z oddzielną kuchnią, jadalnią i spiżarnią tuż przy stacji metra Kabaty z podziemnym miejscem garażowym! Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska o powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 025 000 PLN (14 855 zł/m2)

2
1
69 m2
2000
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980