• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Górowo Iławeckie Zielna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zielna, Iławeckie i Górowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915080 15893605 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5m2 składa się z:-Salon z wyjściem na balkon,-Drugi p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 000 PLN (17 859 zł/m2)

2
1
39.7 m2
1964
15789474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25942069 15789474 Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze w bloku przy ul. Przewoskiej 22. Budynek jest po remoncie elewacji o...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

620 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
62 m2
1980
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15893591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914886 15893591 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15893582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914873 15893582 Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie poszukuje nowego właściciela.Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 70,55m2, w której skład wchodzą:salon z wyjściem na balkon2 sypialnieduży przedpokójłazienkakuchnia z jadalniąMieszkanie pierwotnie posiadało 4 pokoj...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (8 916 zł/m2)

3
1
70.55 m2
1987
15840167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770055 15840167 Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na IIIIV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.Rozkład to: parter - północn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 472 zł/m2)

3
-
76.3 m2
2000