• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Głuszyca Górna Kłodzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kłodzka, Głuszyca i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894875 15891324 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn.Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Ukł...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 999 PLN (14 974 zł/m2)

2
1
44.01 m2
2012
15891159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889983 15891159 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 869 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1950
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930
15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15888674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jak dom | Gdynia 27819818 15888674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m², położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni większej niż standardowe mi...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (12 411 zł/m2)

5
2
141 m2
1997
15885003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne M4 z balkonem | 1 piętro | spokojna okolic 27715285 15885003 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m², położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i utrzymane w klasycznym stylu. Loka...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

295 000 PLN (5 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15883787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRZENNE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA 27675726 15883787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m², położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej w centrum Koszalina, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przes...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

869 500 PLN (7 186 zł/m2)

4
2
121 m2
1920
15877467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż 27570353 15877467 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 3 POKOJE, DWUSTRONNE, STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALEZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkac...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

763 230 PLN (12 512 zł/m2)

3
1
61 m2
2025