• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Łagiewniki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łagiewniki

Znaleźliśmy 1,364 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15871979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny z widokiem na Motławę 27483922 15871979 Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r.  - Najem jest obsługiwany przez firmę zewnętrzną, dzięki czemu kupujący zyskuje nieruchomość zara...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 099 000 PLN (25 598 zł/m2)

4
2
82 m2
2022
15877021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem | Gdańsk, VII Dwór | 27560598 15877021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany jest tuż przy lesie, z ekspozycją południowo wschodnią, dzięki czemu jes...

Gdańsk (Vii dwór) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15768106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenny apartament z widokiem na Zatokę 25534904 15768106 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Suchej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób, któr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

618 000 PLN (19 935 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15666906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek od południa, prywatny park, 0% od kup 23591119 15666906 Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe!Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki? To mieszkanie w inwestycji BIOT...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15897038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok.| Wysoki standard | Hala garaż 27993005 15897038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy MorenaPiecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej łączy komfort codziennego życia z zielonym, spokojnym otoczeniem, którego dziś szuka coraz więcej osób. Słoneczny salon, duży dwustronny taras z wido...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15821740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne Mieszkanie Gdańsk Letnica! 26616535 15821740 HOT OFERTA! TYLKO U NAS!!ATUTY: - Nowoczesny apartament- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Wysoki standard wykończenia- Apartamentowiec z całodobową ochroną i monitoringiem- Duży balkon- Bliskość plaży- Pełna infrastruktura handlowo- usługowaLOKALIZACJ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (16 113 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15887414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 2 pok. z balkonem, Orunia Grn. /przy parku 27783149 15887414 Do sprzedaży oferujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, z zabudowanym balkonem, położone na parterze bloku mieszkalnego z 1997 roku. Mieszkanie znajduje się na cenionej i lubianej Oruni Górnej, przy ul. 3 Brygady Szczerbca, blisko lini...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 159 zł/m2)

2
1
44 m2
1997
15895332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962017 15895332 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Układ mieszkania:- dwa jasne pokoj...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
40.01 m2
1932
15879345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613316 15879345 Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8 m2, trzech pokoi (13,8 m2, 10,3 m2, 10 m2),...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (8 396 zł/m2)

4
1
106 m2
2008
15896569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982615 15896569 Apartament inwestycyjny Gdańsk Portovo ul. MostekNowy lokal w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem - bez konieczności dodatkowych nakładów.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w inwestycji Gdańsk Portovo, w dobrze skomunikowanej części miasta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (19 977 zł/m2)

1
1
26.28 m2
2025
15895683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962881 15895683 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (25 436 zł/m2)

1
1
57.36 m2
2024