• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 376

15846556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Matemblewo- 3 pok, parking, kameralny budynek 26889800 15846556 Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji Gdańsk -Matemblewo . Dzielnica ta znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewnia ciszę oraz bliskość natury z możliwością  aktywnego wypoczynku w pobliżu ...

Gdańsk (Matemblewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 569 zł/m2)

3
1
58 m2
1990
15850132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987747 15850132 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Cicha i spokojna okolica- Bliskość komunikacji miejskiejLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Suchanino - spokoj...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
14690488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do własnej aranżacji 15236 14690488 TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCHATUTY:- do własnej aranżacji,- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- dwustronna ekspozycja,- blisko komunikacji miejskiej.- miejsce w hali garażowej,- dwa balkony.Mieszkanie o powierzchni 62,11 m2  znaj...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
-
62 m2
2027
15801804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spółdzielcze , 2 pokoje, inwestycja 26251457 15801804 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYmożliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również spoza Unii Europejskiej )mieszkanie z balkonem2 niezależne pokojew s...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (10 790 zł/m2)

2
-
62 m2
1955
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie do remontu w sercu Wrzeszcza 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15863580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przymorze Kawalerka W Świetnej Lokalizacji 27252439 15863580 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- Park Reagana w zasięgu ręki!- Spółdzielcze Własnościowe Prawo d...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (13 300 zł/m2)

1
-
30 m2
1973
15877989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Spółdzielcze prawo do lokalu 27586690 15877989 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:atrakcyjna lokalizacjaspółdzielcze- własnościowe prawo do lokaludla obywateli spoza UEspokojna, zielona okolicadobra komunik...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (10 492 zł/m2)

3
-
61 m2
1960
14884775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament blisko morza, miejsce w hali, komórka. 3993830 14884775 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowy 2-pokojowy apartament 51,11 m2 z  miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Funkcjonalny układ mieszkania oraz doskonała lokalizacja blisko...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 000 PLN (19 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15882187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Aniołki ul. Tuwima 27658140 15882187 Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - WrzeszczAniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześniespokojne, klimatyczne otoczenie.Nierucho...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (12 137 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15881912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem przy Garnizonie 27652754 15881912 MIESZKANIE: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2- pokój 9 m2- oddzielna kuchnia 5,1 m2- łazienka z toaletą 4 m2- przedpokój 5,8 m2- dodatkowo przynależy piwnica 1,5 m...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

545 000 PLN (13 625 zł/m2)

2
1
40 m2
1976
15857663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27129004 15857663 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska – idealne do życia i jako inwestycjaJeśli marzysz o mieszkaniu w centrum miasta lub szukasz nieruchomości, która będzie doskonale zarabiać na siebie – ta oferta jest dla Ciebie. Nowoczesne mieszkanie położone w śc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (20 571 zł/m2)

2
1
33.98 m2
2020
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 056 zł/m2)

4
1
89 m2
2011