• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Goczałkowice-Zdrój Zimowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zimowa i Goczałkowice-Zdrój

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764067 15886695 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Żoliborza – przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 14, w budynku administrowanym przez spółdzielnię WSM „Żoliborz Centralny”....

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

932 750 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
45.5 m2
1947
15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niski próg wejścia | 24,5m² w odnowionej kamienicy 27704324 15884465 Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać?M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą inwestycję lub bezpieczne ulokowanie kapitału.Cena 129 000 zł sprawia...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

129 000 PLN (5 375 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15835163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26730521 15835163 Na sprzedaż 4 pokoje 78,51 m² ogródek 154,58 m² Duchnice Osiedle WalencjaNa sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem – idealne dla rodziny oraz osób pracujących zdalnie. To połączenie komfortu mieszkania z atuta...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 090 000 PLN (13 885 zł/m2)

4
1
78.5 m2
2014
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15797994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - Słoneczne 3 Pokoje z 2 Balkonami 26160810 15797994 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki trójstronnej ekspozycji, dużej liczbie okien oraz dwóm balkonom, wnętrze...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

570 000 PLN (9 344 zł/m2)

3
1
61 m2
2001