• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Jędrzejów Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krótka

Znaleźliśmy 40 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Jędrzejów

15802069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26255609 15802069 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

434 960 PLN (9 666 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15802020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26255250 15802020 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15800417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213952 15800417 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 205 PLN (9 337 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15799732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26196696 15799732 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,80m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

701 070 PLN (9 105 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15799685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196574 15799685 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,15m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

314 328 PLN (9 823 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26194904 15799579 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,67m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

351 096 PLN (10 031 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15800361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212934 15800361 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,27m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

501 649 PLN (10 033 zł/m2)

3
-
50 m2
2026
15800840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223312 15800840 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,36 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i s...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

319 768 PLN (9 993 zł/m2)

2
-
32 m2
2026
15800664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26218224 15800664 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i s...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26212025 15800331 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 18,76m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

577 918 PLN (9 173 zł/m2)

4
-
63 m2
2026
15799190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26183048 15799190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,54 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

546 125 PLN (9 581 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15802380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266017 15802380 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

374 962 PLN (10 134 zł/m2)

2
-
37 m2
2026