• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kąty Wrocławskie

Znalezionych ofert: 5

15589133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21954037 15589133 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym.Opiekun oferty: Jakub Borońskitel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 71,49 m2 mieści się na 1 piętrze 3-piętrowego bloku i składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 800 PLN (10 124 zł/m2)

3
-
71 m2
2010
15885308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722681 15885308 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katach Wrocławskich, o powierzchni użytkowej 33,13 m², znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1910 roku w samym sercu miasta.W mieszkaniu znajdują się cztery funkcjonalne pomieszczenia: Pokój dzi...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

380 000 PLN (11 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15818207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26619777 15818207 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
15739102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919557 15739102 Sprzedaż mieszkania o powierzchni około 48 m² w Kątach Wrocławskich, zlokalizowanego w centrum, w malowniczym Rynku. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN, co daje 8 750 PLN za metr kwadratowy. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to dwupiętrow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

400 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15584423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21861141 15584423 Na sprzedaż 2 pokoje z aneksem kuchennym w samym Rynku w Kątach Wrocławskich.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w samym sercu Kątów Wrocławskich, w budynku z lat 70-tych XX w (budowę ukończono w roku 1971). Rynek Kątów Wrocławskich to urokliwe miej...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

480 000 PLN (10 573 zł/m2)

2
-
45.4 m2
1971