• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 383

15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15529654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588349 15529654 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023
15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15862008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27220551 15862008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590505 15821085 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

988 222 PLN (8 375 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26590439 15821083 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

960 741 PLN (8 734 zł/m2)

4
-
110 m2
2027