• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 69

15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 mieszk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15881476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27632587 15881476 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i funkcjonalnie rozplanowane. Największy pok&oacu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
2000
15859595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170754 15859595 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m² usytuowany jest na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, co zapewnia cisz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
80 m2
1999
15721921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24608707 15721921 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 130 m² (całkowitej 161 m²), w zadbanej kamienicy przy reprezentacyjnej ulicy Sienkiewicza w Kielcach. To miejsce, które urzeka klimatem, lokalizacją i możliwościami. To przestrzeń z duszą go...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 399 000 PLN (10 762 zł/m2)

6
1
130 m2
1923
15872289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489620 15872289 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. AstronautówOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz i wykończona w podwy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1955