• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Szczecińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczecińska

Znaleźliśmy 511 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kielce

15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15875172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525615 15875172 Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój?Świetnie trafiłeś!Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze,zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.W skład mieszkania o pow. 72,53 m2 ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

535 000 PLN (7 379 zł/m2)

3
1
72.5 m2
1986
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15856409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27089793 15856409 Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. SandomierskaOferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni  31,30 m², położone na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Sandomierskiej. Lokal idealnie spr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

315 000 PLN (10 161 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15885801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27740869 15885801 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującego wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, nowe podłog...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (9 914 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15877471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570343 15877471 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCINaczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w § 5a ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ogłasza, że w siedzibie Drugi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

149 625 PLN (3 253 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15812216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26469975 15812216 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

626 154 PLN (10 099 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15794943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085691 15794943 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15792985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029060 15792985 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,62 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

323 697 PLN (9 521 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15738079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24900728 15738079 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55 m² 1. piętro Atrakcyjna lokalizacja Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż oferujemy zadbane i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane na 1. piętrze w 4-ro piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się ...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 000 PLN (8 909 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15824087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639012 15824087 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jesionowej (os. Szydłówek). Mieszkanie składa się z 1 niezależnego pokoju, salonu z przejściem do sypialni, korytarza, łazienki razem z WC, osobnej widne...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

335 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
45 m2
1966
15802420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266157 15802420 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na VIII piętrze w X piętrowym budynku przy ul. Czarnowskiej. Lokal składa się z osobnej widnej kuchni, korytarza, łazienki razem z WC, przejściowego salonu z wyjściem na duży bal...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

239 000 PLN (7 029 zł/m2)

2
-
34 m2
1972