• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kleszczewo Szymborskiej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szymborskiej

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kleszczewo

15871165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27458664 15871165 Gowarzewo koło Poznania - ul.Śnieżna  pełna infrastruktura : markety , Żabka , szkoła , przedszkole itp  nowoczesny apartament o pow. 62,60 m2 ( 2021r budowy )  parter : dwie sypialnie , salon połączony z aneksem kuchennym , pomieszczenie gospodarcz...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2021
15817940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26596329 15817940 MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM 62 M2 W GOWARZEWIE Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYMNa sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62 m2 w stanie deweloperskim.Dla lepszego zobrazowania wnętrza w ogłoszeniu zamieszczono film z ...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

465 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15796386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118981 15796386 Promocyjna Cena Do Końca Roku !! Rabat 20 000 zł !!Przytulne i nowoczesne mieszkanie 47,33 m² w Kleszczewie – gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowe, ciepłe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 47,33 m², położone w Kleszczewie przy u...

Kleszczewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

459 000 PLN (9 698 zł/m2)

2
1
47.33 m2
2020
15823015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26641652 15823015 Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy z Poznaniem zapewnia doskonały dojazd do centrum Poznania autem lub ...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15817941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597782 15817941 KOMFORTOWE MIESZKANIE W GOWARZEWIE 52 M2 Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYMZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest wykończony i gotowy do urządzenia wedłu...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

520 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
52 m2
2024