• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koronowo Paderewskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Paderewskiego i Koronowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15835436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26736791 15835436 Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka i przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, in...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025
15885751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Bytowie 27740466 15885751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,5 m², położonego przy ul. Zwycięstwa w Bytowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego budynku, w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do c...

Bytów (Pomorskie, gm. Bytów)

485 000 PLN (8 083 zł/m2)

3
1
60 m2
1990